Wysyłka w 24h
Odbierz 5% rabatu
Powyżej 2500 zł dostawa GRATISZaprojektuj swoją jadalnię


Zaprojektuj swoją jadalnię   Dla coraz większej liczby osób jadalnia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Spotyka się tu cała rodzina lub grupa krewnych i przyjaciół. Wspólny posiłek i kameralna atmosfera sprawiają, że wszyscy czują się dobrze. Przemyślany projekt jadalni znacząco przyczynia się do stworzenia przyjaznego klimatu. Urządzając jadalnię, warto pamiętać o kilku prostych wskazówkach. Od mebli, przez lampy, po odpowiednie dekoracje- istnieje wiele możliwości ... Czytaj dalej...Skonfiguruj swój salon: 5 pomysłów na projekt nietypowych salonów


Skonfiguruj swój salon: 5 pomysłów na projekt nietypowych salonów   Salon to coś więcej niż tylko pokój w domu. Jest on miejscem spotkań, relaksu i często jest pierwszym pomieszczeniem, które goście widzą, wchodząc do mieszkania. Powinien zatem odzwierciedlać osobisty styl, a jednocześnie być funkcjonalny i zachęcający. Na szczęście, istnieje mnóstwo możliwości przekształcenia zwykłego pokoju w niezwykły salon- od minimalistycznych projektów po szyk retro, skandynaw ... Czytaj dalej...Miejsce odpoczynku, relaksu i spokoju, czyli komfortowa i funkcjonalna sypialnia


Miejsce odpoczynku, relaksu i spokoju, czyli komfortowa i funkcjonalna sypialnia   Sypialnia to coś więcej niż tylko pokój do spania- to osobiste odosobnienie, miejsce spokoju i relaksu. W stale zmieniającym się i często zabieganym świecie coraz bardziej oczywiste staje się znaczenie harmonijnej i indywidualnie zaprojektowanej przestrzeni do spania.   Dobór i aranżacja mebli   Dobór i rozmieszczenie mebli w sypialni odgrywa kluczową rolę w tworzeniu harmonijn ... Czytaj dalej...Nieodłączny element wyposażenia salonu- szafka RTV. Jak ją wybrać i na jaką postawić?


Nieodłączny element wyposażenia salonu- szafka RTV. Jak ją wybrać i na jaką postawić?   Szafka RTV to mebel, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego salonu. Stanowi ona miejsce do przechowywania sprzętu elektronicznego, a także może pełnić funkcję dekoracyjną. Wybór odpowiedniej szafki RTV jest więc bardzo ważnym zadaniem. Przy wyborze szafki RTV należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak: Rozmiar telewizora - szafka powinna być odpowiednio szerok ... Czytaj dalej...Jak udekorować mieszkanie na święta Bożego Narodzenia?


Jak udekorować mieszkanie na święta Bożego Narodzenia? Święta Bożego Narodzenia to czas radości, rodzinnych spotkań i wyjątkowej atmosfery. Aby stworzyć prawdziwie magiczny klimat, warto zadbać o świąteczne dekoracje. Mogą one nadać wnętrzu przytulności, ciepła i świątecznego nastroju.   Planowanie Pierwszym krokiem jest zaplanowanie dekoracji. Warto zastanowić się, jaki efekt chcemy osiągnąć. Czy chcemy, aby mieszkanie było urządzone w tradycyjnym, eleganckim czy może now ... Czytaj dalej...Stół do jadalni - jak wybrać idealny model?


Stół do jadalni - jak wybrać idealny model? Stół do jadalni to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia domu. To przy nim spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi, celebrując wspólne chwile. Dlatego warto wybrać model, który będzie funkcjonalny i stylowy.   Jakie czynniki wziąć pod uwagę przy wyborze stołu do jadalni?   Liczba osób Pierwszym krokiem jest określenie liczby osób, które będą zasiadać przy stole. W zależności od tego, czy chcemy, aby stół był uży ... Czytaj dalej...Jak odpowiednio urządzić biuro domowe?


Nowoczesne home office w Twoim domu   Pracujesz z domu częściej niż kiedyś? Zamiana zwykłego pokoju na home office może być trudną adaptacją, dlatego przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią Ci stworzenie efektywnej przestrzeni do pracy. Bez względu na to, czy tymczasowo urządzasz się w pokoju gościnnym, czy zdecydowałeś się na biuro domowe z prawdziwego zdarzenia, Twoje miejsce pracy powinno być odpowiednio zaaranżowane, aby praca sprawiała Ci przyjemność.   ... Czytaj dalej...Jak wybrać odpowiednie biurko młodzieżowe?


Funkcjonalne biurka młodzieżowe i dziecięce – dla większego sukcesu w szkole Biurko młodzieżowe lub dziecięce powinno być przede wszystkim odpowiednio dobrane, ale także estetyczne i dopasowane do pozostałej aranżacji w pokoju nastolatka. Przy stylowym, odpowiednio dopasowanym meblu, Twoje dziecko będzie mogło z łatwością odrabiać pracę domową, uczyć się, czytać, poddawać rozrywce, czy wykonywać przeróżne prace manualne. Dobre biurko ma zatem duży wpływ na rozwój intelektualny dziecka ora ... Czytaj dalej...Jak urządzić pokój młodzieżowy?


Urządzanie pokoju młodzieżowego Urządzając pokój młodzieżowy, trzeba wziąć pod uwagę różne aspekty. W końcu nie jest on tylko sypialnią, ale także garderobą, miejscem do zabawy, nauki, rozwoju pasji jak i spotkań towarzyskich. Meble młodzieżowe powinny więc być dobrane tak, aby były w pełni funkcjonalne, estetyczne i dopasowane do potrzeb i charakteru dziecka. W tym artykule dowiesz się jak urządzić pokój nastolatka, aby był on w pełni praktyczny i spełniał wszystkie oczekiwania młodego c ... Czytaj dalej...Małe i ciemne mieszkanie. Jak je rozjaśnić?


Małe i ciemne mieszkanie. Jak je rozjaśnić? Z pewnością wielu mieszkańców bloku, a i niejednego domu, boryka się z tytułowym problemem małych i ciemnych pomieszczeń. Takie pokoje często wydają się zagracone, smutne, a przebywanie w nich zwyczajnie męczące. Drażniący układ mieszkania nie pozwala na odpowiednie rozmieszczenie mebli, bałagan tworzy się w mgnieniu oka, a Ty potykasz się o dosłownie wszystko. Brzmi znajomo? Masz wrażenie, że stan rzeczy mógłby zmienić tylko remont, ewentualnie ... Czytaj dalej...Jak efektownie urządzić mały przedpokój w mieszkaniu?


Jak efektownie urządzić mały przedpokój w mieszkaniu?   Umeblowanie małego i ciemnego przedpokoju jest dla niektórych nie lada wyzwaniem. Aby przedpokój był funkcjonalny i elegancki trzeba włożyć w jego aranżację trochę trudu i cierpliwości, jednak stosując się do kilku wskazówek zadanie to stanie się dużo łatwiejsze. Warto zadbać o to, aby  przedpokój wyglądał stylowo i przyciągał uwagę, gdyż jest on wizytówką każdego domu! Poniżej przedstawiamy porady, które pomogą Ci w ume ... Czytaj dalej...