Wysyłka w 24h
Odbierz 5% rabatu
Powyżej 2500 zł dostawa GRATIS
TORINO komoda 3d2s biały połysk / dąb nawarra

TORINO komoda 3d2s biały połysk / dąb nawarra

959 PLN
TORINO ława 1s/75 biały połysk / dąb nawarra

TORINO ława 1s/75 biały połysk / dąb nawarra

289 PLN
TORINO regał wiszący 130 biały połysk / dąb nawarra

TORINO regał wiszący 130 biały połysk / dąb nawarra

179 PLN
TORINO szafa 2d biały połysk / dąb nawarra

TORINO szafa 2d biały połysk / dąb nawarra

1179 PLN
TORINO szafka RTV 2d1w1s/160 biały połysk / dąb nawarra

TORINO szafka RTV 2d1w1s/160 biały połysk / dąb nawarra

799 PLN
TORINO witryna 1d1w lewa biały połysk / dąb nawarra

TORINO witryna 1d1w lewa biały połysk / dąb nawarra

799 PLN
TORINO witryna niska 2d1w prawa biały połysk / dąb nawarra

TORINO witryna niska 2d1w prawa biały połysk / dąb nawarra

899 PLN

Lśniąca biel mebli z kolekcji TORINO stanowi doskonałą bazę do aranżacji salonu. Meble TORINO posiadają strefy witrynowe przeszklone z dwóch stron bryły, które zachowane są w nieregularnej, asymetrycznej linii. Tradycyjne uchwyty gustownie zastępują frezowania na frontach. Cechą charakterystyczną kolekcji TORINO jest opcjonalne oświetlenie LED zastosowane w podblatowych, dębowych przestrzeniach brył, które dodaje dekoracyjnego efektu. Z kolekcją TORINO umeblujesz każdy nowoczesny pokój dzienny. Meble z kolekcji TORINO mogą być także pojedynczym elementem dekoracyjnym w innych pomieszczeniach.

 

Białe meble TORINO - odrobina elegancji w salonie

 

Kolekcja TORINO zachwyci wszystkich miłośników nowatorskich pomysłów, jak również nowoczesnych, oryginalnych, a zarazem eleganckich wnętrz. Nieskazitelna kolorystyka w postaci bieli z połyskiem świadczy o szlachetności kolekcji. Białe meble TORINO dzięki przemyślanemu projektowi i ciekawej formie spełniają wszystkie funkcje, którymi charakteryzują się bryłki wygodne w użytkowaniu. Elementami wchodzącymi w skład tej kolekcji są: regał wiszący, ława, szafka RTV, komoda, dwie witryny oraz szafa. Połączenie wszystkich tych mebli w spójną całość pozwoli zaaranżować estetyczny pokój dzienny.

 

Oryginalny pokój dzienny z meblami TORINO

 

Szafka RTV to jeden z niezastąpionych elementów aranżacji pokoju dziennego. Ta z kolekcji TORINO posiada półki zamykane frontami, szufladę ora witrynkę, która dodaje uroku temu meblu. Półka zamykana przeszklonymi drzwiami jest świetnym rozwiązaniem, gdyż chroni ona znajdujące się w niej przedmioty od kurzu. Jak wiadomo, sprzęt RTV strasznie się kurzy, a to sprawia, że co kilka dni musimy go wycierać, aby w pokoju panował porządek. Umieszczenie sprzętu RTV za szklanymi drzwiami pozwoli zachować dłużej jego czystość. Dodatkowo fajnym pomysłem, może być  umieszczenie w witrynce ciekawych ozdób lub pamiątek, które z pewnością przyciągną wzrok oglądających telewizor. Biała szafka RTV z kolekcji TORINO jest dość dużych rozmiarów, a co za tym idzie, posiada dużą przestrzeń do przechowywania. Z tego względu, oprócz sprzętu RTV, zmieszczą się w niej także płyty, czasopisma, piloty i inne ważne przedmioty. Elementami dopełniającymi aranżację salonu, jest zazwyczaj komoda lub witryna, a czasami także szafa. Kolekcja TORINO oferuje dwie witryny do wyboru - witrynę niską oraz wysoką. Spośród innych kolekcji wyróżniają się one tym, że przeszklenia znajdują się z dwóch stron mebla i są one w nieregularnych kształtach. Nietypowa struktura tych bryłek pozwala stworzyć oryginalną i asymetryczną kompozycję w salonie. Dzięki dwustronnym przeszkleniom w witrynie, przedmioty w niej wyeksponowane, można obejrzeć z dwóch stron, co z pewnością przykuje uwagę niejednego gościa. Białe witryny z kolekcji TORINO różnią się od siebie nie tylko rozmiarem, ale także stroną, w którą otwierają się fronty- lewą lub prawą. Takie rozwiązanie - w połączeniu na przykład z szafką RTV - pozwala stworzyć powracającą na nowo do trendów meblościankę. Elementem, którego również nie może zabraknąć w salonie, jest ława lub stolik kawowy. Ława z kolekcji TORINO dzięki połączeniu bieli z blatem w dekorze dąb nawarra, świetnie komponuje się z pozostałymi mebli. Bryłka ta posiada wbudowaną szufladę, która pozwoli na przechowywanie drobnych przedmiotów. Biała ława TORINO może być również niezależnym dodatkiem do innych kolekcji. Aby przestrzeń w salonie była w pełni wykorzystana, kolekcja TORINO oferuje regał wiszący, który doskonale zapełni puste miejsce na ścianie. Powieszony nad komodą lub telewizorem, może stworzyć ciekawy wystrój wnętrza, jednocześnie dając dodatkowe miejsce do przechowywania.

 

Kolekcja TORINO - dla kogo?

 

System białych mebli do salonu TORINO urzeknie osoby z zamiłowaniem do nowoczesności i mało skomplikowanych figur geometrycznych. Połyskująca biel mebli sprawia, że wkomponują się one w zarówno ciemne jak i jasne wnętrze. Opcjonalnie podświetlone elementy w odcieniu ciepłego dębu nawarra, przyciągną wzrok i podkreślą walory tej kolekcji. Meble z kolekcji TORINO, dzięki możliwości modułowego ustawienia sprawdzą się zarówno w domu rodzinnym jak i bloku.